|
Overdrevent meget kærlighed
Vi vil sørge for guld og grønne skove. Vi vil få havet til at bruse i takt med jeres hamrende hjerter. Vi vil servere kærlighedsfrugter på sølvfade og hælde elskovsdrikke i glassene. Vi vil kræse for jer og jeres gæster, så det er lige før, det bliver for meget. Men det bliver det aldrig.
Når I holder jeres bryllup eller fest på Hesselet, er I nemlig selv med til at planlægge alt det skønne, der skal ske. Og mens I nyder forventningens glæde og selve dagen, aftenen og natten, tager vi os af det praktiske. Så længe vi får lov at gøre jeres dag så uforglemmelig som muligt - både for jer og jeres gæster (og en lille smule for os selv).
Drømmer I også om • en kæmpe brudesuite • fuglefløjt fra morgenstunden • champagnebrunch på sengekanten • personlige tjenere • fyrværkeri med knald på • helikopterlandeplads … så har vi også det plus meget mere
|
|

|
|